2010-05-01

Pret "Mettu" - pirmā komanda sasita, otrā neizturēja līdz galam

Sestdien, 1. maijā:
Latvijas čempionāta Rīgas zona 2001. gadā dzimušajiem (U-9)
JDFS "Alberts"-1 un "Metta"/Rīga 6:0 (Markuss Kalniņš 2, Valts Smilga 2, Normunds Uldriķis, Rinalds Smilga)
JDFS "Alberts"-2 un "Metta" 0:7

JDFS "Alberts" pirmā komanda šodien aizvadīja savu pirmo spēli šīs sezonas Rīgas čempionātā. Mačs ar "Metta"/Rīga mūsējiem neizdevās pietiekami spožs, jo nesekmējās ar sitieniem pa vārtiem (nerealizējām pat 9 metru soda sitienu). Beigās uzvarējām tikai ar 6:0, lai gan spēle pārsvarā ritēja vienīgi pretinieku laukuma pusē.
JDFS "Alberts"-1 komandā spēlēja: Mārcis Martinsons; Rihards Bērziņš, Dāvis Miezītis, Rinalds Smilga; Aleksejs Ustimovs, Normunds Uldriķis, Markuss Kalniņš; Valts Smilga; Everts Ramza, Ralfs Ciukšo, Kristaps Bareika.

Pēc tam laukumā devās JDFS "Alberts" otrā komanda, kurā spēlē vairāki 2002. gadā dzimušie puikas. Mūsējie labi cīnījās pirmajā puslaikā, ko zaudējām ar 0:1, taču pēc pārtraukuma izpaudās tas, ka šoreiz nācās iztikt bez pamatvārtsarga, jo salaidām vieglus golus - 0:7.
JDFS "Alberts"-2 komandā spēlēja: Kristaps Timmermanis; Rūdolfs Latkovskis, Edgars Razumovskis, Jēkabs Šmitiņš; Vilhelms Kajaks, Kārlis Strautmanis, Ričards Eglītis; Ričards Bušmeisters; Roberts Reikmanis, Niks Lazdiņš, Marko Meakičs.